ارسال پرسش حقوقی رایگان


مشاوره حقوقی تلفنی از خط ثابت 9099071439

چگونگی اثبات رابطه نامشروع زوجه

رضا
سلام من در تاریخ 92/8/2 عقد کردم و در تاریخ 93/2/8 زنم با من قهر کرده و تا به امروز حتی با من حرف هم نزده و در این مدت که با من بدون هیچ دلیلی قهر کرده من بیش از 1000بار به خونشون مراجعه کردم و هیچ جوابی نه از خودش و نه از خونوادش نتونستم بگیرم(ناگفته نماند که زنم دختر داییم هست) بعد از کلی تحقیق فهمیدم که ایشان با پسری به نام محسن دوست هست و مطمعنم که باهم به صورت تلفنی در ارتباط هستند و حتی محسن یک خط تلفن (ایرانسل) که به اسم خودش هست رو داده به خانم من ولی بعد از اینکه متوجه شدند من محسن را پیدا کردم خط تلفن را به یکی از دوستان زنم داده اند الان من میدونم که زنم دوتا خط داره که به اسم خودش شاید نباشه ولی با اون خطا با من حرف میزد (در دورانی که باهم مشکل نداشتیم)و یک خط که محسن برایش خریده و الان دست یه نفر دیگه هستش و یک خط دیگر که تازه پیدا کرده ام و مطمعنم که دست خودش هست ولی نمیدانم به اسم چه کسی هست و دو خط هم دارد که من فقط پیج تانگوشو پیدا کردم و مطمعنم که مال زنم هست و در تانگو هم با پسره در ارتباط هست و پسره با بیتالک هم به خود من پی ام داده و بعد از اینکه مطمعنش کردم که کاملا میشناسمش بطور غیر مستقیم اعتراف کرده الان سوال من این هست آیا من میتونم با مدارکی که دارم چیزی رو ثابت کنم؟ آیا من میتونم درخواست بدم تا از روی تانگو و بیتالک شماره های زنم و محسن رو در بیارن و این شماره ها هم برسی بشن؟چون من مطمعنم که با این شماره ها با هم در ارتباط هستند؟ درضمن من به همون شماره ای که محسن برای زنم خریده بود و بعد از اینکه فهمیدن من شماره رو پیدا کردم و دادن به دوست زنم توهین کردم و اس های بدی (فش)فرستادم که بعد از چند روز همون اس ها رو زنم به داداشم فرستاده و گفته که رضا این اس هارو به من فرستاده یعنی اقرار کرده که من این اشعارم به اون دادم لطفا به من راهنمایی بکنین که آیا مدارکی که من دارم قابل قبول هست برای دادگاه یا نه؟ و بهم بگین که باید چیکار کنم؟


زهرا بوجاری نژاد
وکیل پایه یک دادگستری
شماره دفتر:۰۲۱۴۴۶۵۶۷۴۵

آیا من میتونم با مدارکی که دارم چیزی رو ثابت کنم؟
خیر نمی توانید با اینها چیزی را ثابت کنید. تانگو، وایبر و بیتالک که اصلا هیچ سندیتی ندارند.

آیا من میتونم درخواست بدم تا از روی تانگو و بیتالک شماره های زنم و محسن رو در بیارن و این شماره ها هم برسی بشن؟چون من مطمعنم که با این شماره ها با هم در ارتباط هستند؟
خیر این نرم افزارها همه خارج ازایران هستند و هیج اهمیتی ندارند و همچنین دادگاه به اس ام اس هیج اهمیتی به عنوان رابظه نامشروع نمی دهد.

لطفا به من راهنمایی بکنین که آیا مدارکی که من دارم قابل قبول هست برای دادگاه یا نه؟ و بهم بگین که باید چیکار کنم؟
خیر مدارک شما هیچ اعتباری ندارد
بهترین راه حل برای شما با اوصافی که فرمودید این است که جلسه ای به با حضور همسرتان و وکیل و یا مشاور خانواده تشکیل بدهید و توافقی از یکدیگر جدا شوید و ذهن خود را از اینهمه درگیری نجات دهید.