ارسال پرسش حقوقی رایگان


مشاوره حقوقی تلفنی از خط ثابت 9099071439

خیانت شوهرم

parvaneh

سلام خسته نباشید: من و همسرم هردو 27 ساله هستیم و پنج ساله ازدواج کردیم سه ساله خونه خودمون هستیم و در حال حاظر یک پسر دو ماهه داریم .امسال من شوهرم رو با یک زن شوهر دار که سنش از شوهر من بالاتره و دو تا بچه بزرگ داره تو خونه ای که شوهرم جدا برای همین کارا کرایه کرده بود گرفتم در اون وضعیت به پلیس زنگ نزدم حتی به شوهر زنه هم حرفی نزدم و اونا اون روز نجات پیدا کردن این کار من هم فقط برای این بود که شوهرمو به خاطر بچم به زندگی برگردونم همون موقع گوشی دیگه ای تو جیب کتش پیدا کردم یک گوشی مخفی که کلی اسم زن توش بود با اس دادن به تک تک شماره ها به جای شوهرم از اونها جوابهایی دیدم که فهمیدم شوهرم باهاشون رابطه نامشروع داشته .اون موقع سعی کردم شوهرمو بترسونم تا به زندگی برگرده با اجرا گذاشتن مهریه و اولش شوهرم ابراز پشیمونی میکرد و گریه اما چند روز بعد که به خاطر پسرم مجبور شدم سه شب بیمارستان بمونم فهمیدم شوهرم هنوز با اون زن شوهردار و بقیه در ارتباطه و زمانیکه من بیمارستان بودم اون زنه رو خونه اورد بود و سکس داشتن .لازم به ذکر است که بگم شوهرم بعد اون قضیه چندین جلسست که دارع میره پیش مشاور و میگه این کاراش یک مریضیه .الان به نظر شما من باید چکار کنم و بخوام جدا بشم چه کاری بکنم که حضانت بچه و مهریمو بگیرم و راحت بتونم جدا بشم ؟
زهرا بوجاری نژاد
وکیل پایه یک دادگستری
شماره دفتر:۰۲۱۴۴۶۵۶۷۴۵

با سلام

واقعا شوهر شما یک بیمار است و تردیدی در آن نداشته باشید.

شما با ارائه این مسائل به دادگاه از دادگاه اجازه بگیرید که جدا از او زندگی کنید زیرا زندگی با او در شما خوف بیماری دارد. ولی اصلا طلاق نگیرید.

با عنایت به قانون مدنی که می گوید هرگاه زندگی زن و شوهر در یک مکان موجب خسران برای زن شود، از دادگاه اجازه منزل جدا با حفظ زناشویی را بگیرید. زیرا همانطور که خود متوجه شده اید شوهر شما بیمار است و احتیاج به معالجه داررد.

من هم طلاق را به نفع شما و پسرتان نمی دانم، البته بهتر است خودتان نیز با یک مشاور مسائل خانواده در خصوص آموزش هایی به خودتان مشورت کنید.