خیانت همسر به شوهر

امیر

با سلام
مشکلی برای یکی از همکارانم ( آقا) بوجود آمده که با توجه به وضعیت روحی نامساعدش از من خواست که سوالش را مطرح کنم. بنده هم با توجه به عدم آشنایی با چنین مسائلی و نداشتن هیچ گونه وکیل آشنایی،  در اینترنت جستجو کردم و سایت شما رو انتخاب کردم 
به گفته وی ظاهرا ایشان مدتی بوده که متوجه رفتارهای مشکوک خانمش شده و تصمیم به کنترل وی گرفته است . در عرض چند روز، از طریق کنترل تلفن و تلگرام همسرش متوجه تماس های وی با آقایی شده که وی را دورادور میشناخته و دفتر کار وی را هم بلد بوده . تا اینکه شبی با کنترل تلگرام همسرش، پیغام شب بخیر آن مرد را دیده و شکش به یقین نزدیک شده . با این حال عکس العملی نشان نداده .
دو روز بعد از آن ماجرا طی تماسی که حوالی ظهر با منزل گرفته و متوجه شده همسرش منزل نیست کنجکاو شده و از محل کارش ، سریعا خودش رو به دفتر آن آقا رسانده و چون در دفتر بسته بوده و مطمئن نبوده کسی داخل هست یا نه،  منتظر مانده . بالاخره بعد از نیم ساعت در باز میشه و همسرش از اونجا میاد بیرون . این همکار من هم با توجه به عصبانیت وارد دفتر میشه و سروصدا میکنه . اما هیچ مدرکی دال بر مورد مشکوک بودن اوضاع نمیبینه .  هر دو نفر ادعا میکنند که همسر این آقا برای مشاوره مالی در خصوص برادر همسر ( که این همکار من هم تقریبا در جریانش بوده ) به اونجا رفته بوده .
با همسرش به منزل بر میگردن و با توجه به علاقه اش به زندگی باهاش صحبت میکنه و تصمیم به فراموشی موضوع میگیرند .

اما همکار من کنترلش رو به شکل نامحسوس ادامه میده و دقیقا از فردای اون روز متوجه دوباره تماسهای همسرش ( این بار با لحنی عاشقانه تر از سوی همسرش )با اون مرد میشه ( که البته تماسها و پیغامهای همسرش از سوی اون آقا بی پاسخ بوده )
خودش میگه با توجه به شناختی که از همسرم دارم مطمئنم بهم خیانت کرده و  دفعات بیشتری از اون روز هم به دفتر اون مرد رفته و اون روز هم مطمئنه توی دفتر اتفاقاتی بین همسرش و اون آقا افتاده .
تنها مدرکی که در اختیار داره چند عکسیه که از صفحه تلگرام همسرش ( با مضمون عاشقانه) گرفته و ضبط 4 تماس از سوی همسرش با اون آقا بوده که البته اون آقا جواب نداده ( که البته خودش هم میدونه که دلایل محکمه پسندی نیستند )

با روحیه شدیدا آسیب دیده ای پیش من اومد و بعنوان مورد اطمینان ترین دوستش درردل کرد و گفت قطعا قصد طلاق همسرش رو داره .
البته این رو هم عرض کنم که هنوز هم به همسرش حرفی نزده و میخواد ببینه مدارک محکمتری میتونه به دست بیاره 

حالا سوال من از خدمت شما اینه که با توجه باینکه یک بچه 4 ساله هم داره :
1- چه مدارکی برای اثبات این موضوع محکمه پسند هستند که سعی کنه روی اونها کار کنه؟
2- آیا با اثبات این موضوع و شکایت میتونه در مورد مهریه کاری انجام بده ؟ ( با توجه به وضعیت کارمندی که داره و امکان پرداخت مهریه یه صورت یکجا رو نداره )
3- میتونه حضانت فرزندش رو بعهده بگیره؟ ( با توجه به زیر 7 سال بودن بچه )

سپاس از وقتی که برای خواندن و انشالله پاسخوگیی می گذارید .