چگونگی قرارداد

نیکزاد

 

با سلام و وقت بخیر

خواهشمندم حتما پاسخ منو بدید  چون برای من خیلی مهم و حیاتیه.

صاحب یک فروشگاه اینترنتی هستم میخواهم کالا های افرادی را در فروشگاهم ثبت کنم ،بدین صورت که می دانیم  هیچ گونه کالا و همینطور پولی  به هر صورت(آنلاین-حضوری...) در این سایت بین  (مشتری و من صاحب فروشگاه)تبادل نمی شود.

و کالاها با این شرط در سایت فروشگاهی من درج می شود که نام کالا و نام شرکت(صاحب کالاها)  و آدرس شرکت به عنوان تبیلغ درج شود و فروشندگان پس از ثبت سفارش یا به خود شرکت صاحب کالا(حضوری) مراجعه و با پرداخت نقدی کالا را دریافت کنند  یا ارسال پستی توسط  شرکت مربوطه  و پرداخت آنلاین  .

مثلا کالایی هست تحت عنوان  جاروی برقی با  قیمت اصلی ( قیمت درخواستی شرکت صاحب کالا با سودش) مثلا 500 هزار تومان ، قرار شده سود من 11 هزار تومان در ازای فروش هر جاروبرقی باشد و پس از ثبت سفارش مشتری بدون هیچ پرداخت آنلاین  یا... به من صاحب فروشگاه یا شخص دیگری به خود شرکت صاحب کالا(حضوری) مراجعه و با پرداخت نقدی کالا را دریافت کنند  یا ارسال پستی توسط  شرکت مربوطه  و پرداخت آنلاین .

نمیدانم باید به چه صورت و واژه ای  قرارداد همکاری بین خودم (صاحب فروشگاه اینترنتی)  و صاحب کالاها در مورد هر کالا مثلا همین جاروبرقی منعقد کنم جه ضمیمه هایی در کنارش لازم است؟امضای طرفین-عکس-فتوکپی اثر انگشت تاریخ مراجعه به جایی خاص!... لازم است؟در چه کاغذی چاپ شده با امضای طرفین قبول است؟

مثل چک میشه نوشت بدون خط خوردگی برای جلوگیری از دست کاری !

در قرارداد آنلاین   امضای اسکن شده قبول است در قرار داد پستی چگونه است ؟تشکر از شما .