کارشناس رسمی دادگستری

طهماسبی

با سلام و عرض ادب ، بنده کارشناس رسمی دادگستری هستم آیا در محل سکونت خودم میتوانم کار کنم؟ آیا این کار شامل ماده 55 تبصره 24 میشود یا خیر؟ اگر میشود بر اساس کدام بند؟ آیا رای دیوان وجود دارد؟ لطفن راهنمایی بفرمایید