سوال

فرزانه

با سلام و احترام،

 در این ایمیل همانطور قبلا  هم گفته بودم برایتان شرح خواهم داد.  همان طور که مستحضر هستید و بودید  اینجانب برای پرداخت شهریه دو ترم اخیر با مشکلاتی مواجه بودم و حتی اوضاع اقتصادی ام بدتر از این هم بود به گونه ای که حتی بعد از جلسه آخر  فرووردین 95 که موفق شدم با شما ملاقات داشته باشم.  علی رغم تلاش هایم در تمام مراحل پایان نامه مه خودتان هم شاهد بودید. دیگر حال روحی خوبی نداشتم و انگیزه ام هم کمتر شده بود.  دو موقعیت کاری  برایم از اواخر پارسال فراهم شده بودند که اولی  در فطر بود که قبول نکردم  البته با توجه به بدتر شدن اوضاع  تصمیم گرفتم  با پاسخ مثبت  موقعیت  کمی از سختی وضعیتی که در آن قرار داشتم بکاهم. همچنین مطابق صحبت قبلی بنا داشتم بعد از ماه رمضان خدمت شما برسم اما میسر نشد. اما همچنان در حال انجام تز هستم.

 در خصوص ادامه تحصیل  فکر میکنم خودتان نیز موافق باشید که کاری بیشتری از تز من باقی نمانده  و تا همین مرحله  مایلم  به محض دریافت  اولین پاسخ مثبت ار مقالات  ( البته مقاله آی تریپل ای کامنت های فراوانی فرستادند که در حال پاسخ گویی به آنها هستم) و ارسال گزارش های رساله خدمت شما  تحصیل خود را به اتمام برسانم .

 با تشکر

 کرمی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 با سلام

 حال و احوال شما؟ خوب هستید؟

 چند روز بود می خواستم خدمتتون پیام بدم موفق نمیشدم. همانظور که قبلا هم زنگ شدم و باهاتون صحبت کردم می خواستم چند تا نکنه رو با شما درمیان بگزارم. در خصوص خودم در حال حاضر با توجه به وضعیتی که من در ایران چه موقعیت شغلی وچع موقعیت اقتصادی خانواده داشتم ( در صورت لزوم میتونم توضیح بدم )  موقعیت کنونی ام بهتر است و مشکل اساسی نبودن مهران است و همون طوری که قبلا هم گفتم مهران با توجه به عدم موفقیت شعلی و اقتصادی که در ایران در این چند سال داشت  وواقعا در شان او و تلاشهاش نبود.  علی رغم تمام تلاش های که انجام میداد . باید تا دیر نشده و دوباره به فرآیند ویزای مجدد من نرسیده  برای ویزا اقدام بکنه و  بیاد و با هم شرایط اینجا رو ببینیم و این  حالت و نه به صورت تهدید بلکه فرصت ببینه و امیدوار بودم شما هم من و ایشان و کمک کنید و الیته هم هنوز امیدوارم و میدونم  که مثل همیشه تمام کمک هاتون و میکنید. مهران شرطش برای اقرام برای ویزا رضایت شماست. میخواستم کمک کنید که ایشان برای این مدت  کوتاه بیاد و مطمعن باشید که طولانی نیست. و البته درهاب اینحا برای مسافرت به ایران بسته نیست.  یادتون باشه ما اگر در وضعیت خوبی در ایران داشتیم راضی به این  همه سختی کشیدن و دوری از خانواده نیودم و میخوام واقع بینانه با این وضعیت برخورد کنید و تمام کمکتون را به کار بگیریدو این یکی از راههای چک موفقیت مهرانه  و اینکه به اونی که میخواد  و همیشه براش ناراحته برسه. مهران معماری و دوست نداشته و نداره و یکی از دلایلی که با ناراضیه همینه اما اینجا میتونه  حداقل یک بار امتحان بکنه و با دعای های خیر شما به نتیجه برسه. لطفا به خانواده ما کمک کنید و هر حرفی هست به خودم بگید و واقع بینانه. برای تمام حرفهام هم دلیل کافی و توضیح دارم. بازم ازتون ممنونم

 

 

 

 

 

 

با سلام و احترام،

 

 سوالی از خدمتتون داشتم.  برای ارسال  رضایت نامه رسمی و حقوقی برای همسرم چه باید  انجام بدم.

 درواقع می خوام به صورت رسمی  از تمام بند های عقد نامه  و شروط ضمن عقد بگزرم و مهریه ام هم را به همسرم ببخشم. البته در خارج از کشور هستم.

 

 لطفا من را راهنمایی کنید.

 

 با تشکر