مشکل در ارائه اظهارنامه تمکین

بهنام

سلام
خانم بنده بدلیل مشکلات زناشویی که داشتیم از تاریخ 11 مرداد الی 14 مرداد منزل را ترک کرده است.
بعد از ظهر تاریخ 14 مرداد اظهارنامه تمکین به شرح ذیل ارسال کردم:

"" مخاطب محترم ، خانم مریم ...
با سلام ، احتراما ، همانطور که مستحضرید: به استناد عقدنامه شماره تنظیمی 945658 زوجه شرعی و دائمی اینجانب می باشید. اکنون از تاریخ 95/05/11 الی 95/05/14 بدون داشتن دلیل موجه قانونی و همچنین عدم رضایت اینجانب اقدام به ترک اقامتگاه  قانونی نموده اید. با توجه به اینکه جلسه ای با بزرگان خانواده تشکیل شد و شرایط زندگی با مخالفت شما مواجه گردید و نتیجه ای در بر نداشت. ضمنا از تاریخ رویت این اظحارنامه تصمیم قطعی خود را جهت رجوع به منزل شوهر بگیرید. در غیر اینصورت مطابق قانون با شما برخورد خواهد شد. ""

مشاور محترم من چند سوال دارم ، خواهش میکنم بدلیل اینکه از مسائل حقوقی خانواده بی اطلاع هستم به تمام سوالاتم پاسخ دهید:
1- متن اظهارنامه را از طریق اینترنت جستجو کردم ، اکثرا به من گفتند نباید تاریخ پایان یعنی 14 مرداد را می نوشتم. آیا مشکلی دارد ؟؟؟
2- یکی دوستان گفت چون تاریخ انقضا زدی امروز 16 مرداد برو درخواست دادخواست  تمکین بده شاید دادگاه اصلا این اظهارنامه قبول نکنه. ؟؟؟؟
3- اظهارنامه تمکین چه مدتی به دست آدرس مربوطه ارسال می شود؟؟؟
4- از تاریخی که من زدم یعنی از 11 مرداد تا 14 مرداد ، قید کردم چهر روز همسرم نیست. بعد از تاریخ 14 مرداد را به چه صورتی اعلام کنم نیست ؟؟؟؟
5- به نظر شما من چکار کنم ؟؟؟  همسرم قصد زندگی ندارد و مهریه و نفقه می خواهد الانم منزل ترک کرده می خوام نفقه بهم تعلق نگیره. لطفا راهنماییم کنید؟؟؟
لطفا به ترتیب شماره پاسخ بدین
با تشکر و سپاس از شما مشاور گرامی.