پلمپ منزل

با سلام، قضیه از این قراره که متاسفانه خانواده ی من چندین سال مبادرت به خرید و فروش مواد مخدر میکردن، و برای این امر چندین بار هم زندان افتادن و با جریمه های بالا و پرداخت اونها از زندان ازاد میشدن، من با تلاشی که کردم به عنوان پسر بزرگ خانواده تونستم که باعث بشم که پدر و مادرم از خرید و فروش مواد مخدر دست بردارن که این برمیگرده به پنج شش سال پیش، در نتیجه از اونوقت تا حالا اینکار رو نکردن دیگه و با روی اوردن به کارهای درست زندگیمون میگذشت، فقط مشکل این بود که متاسفانه ثمره ی اون دوران در خانواده ی ما خودش رو به شکل اعتیادِ پدر و مادر و برادر کوچکتر و خواهر کوچکترم نشون داد، خودتون حدس بزنید من که معتاد نبودم چه زجری میکشیدم.

اونا واسه این که بتونن اعتیادشون رو تغذیه کنن در نتیجه شروع کردن به پاتوق کردن خونه و راه دادن معتادهای کوچه خیابون، منم کاری که از دستم برمیومد رو کردم و این بود که رفتم یه شکایتی تو دادگستری کردم از دست پدرم که خونه رو پاتوق کرده و باعث شد که اون بره یه سال زندان و اون وضع افتضاح درست بشه، این موضوع هم برمیگرده به سال ۹۳، الان مشکلم اینه که این هفته مامورها اومدن خونه ی ما و چون هنوزم خانواده درگیر مواد هستن، تک و توک ادم راه میدن برای تغذیه اعتیادشون، مامورها هم که اونا رو دیدن گفتن خونه رو دوباره پاتوق کردین و خونتون رو پلمپ میکنیمو اینا.

واسه ما شنبه ابلاغیه بعد اوردن از کلانتری محل که تو متنش نوشته بود خونه مسکونیِ ما به علت خرید و فروش مواد مخدر و همچنین پاتوق معتادین دستور پلمپ اون تا ۴۸ ساعت بعد ابلاغ اومده یعنی دوشنبه ۶ دی ۹۵ ، الان مسأله من اینه اصلا خانواده ی من پنج شش ساله موادی خرید و فروش نمیکنن که به ما این اتهام رو زدن، من که خودم میدونم اینا طرح دارن هر چند وقتی باید حتما خیلی ها رو بگیرن و ........ چرا میان حالا به دروغ میزنن خرید و فروش مواد برامون، مگه اطلاعاتشون انقد پایینه؟؟؟؟؟؟ یا میخواستن ادله زیاد باشه تا قاضی حکم پلمپ صادر کنه؟

میشه به من بگید الان فردا اومدن خونه رو پلمپ کردن ما چیکار میتونیم برای رفع پلمپ بکنیم، کجا بریم؟(کلانتری که میریم که بی ناموسا با فحش از اتاق همون رییسشونم میندازن ادمو بیرون). ما بدبخت بیچاره ها زمستونی کجا رو داریم اخه، این عدالته؟!! لطفا راهنمایی کنین فورا، مرسی که خوندین و وقت گذاشتین